Napisane przez: biletynakoncertyfestiwale | Listopad 22, 2009

The Rat Pack.. A West End Musical

Frank Sinatra, którego utwory na samej brytyjskiej liście przebojów spędziły ponad 430 tygodni, Sammy Davis jr., który otrzymał przydomek „Pan Rozrywka” oraz Dean Martin, znany z genialnych ról filmowych, to nieśmiertelne nazwiska srebrnego ekranu i muzyki rozrywkowej. To legendy XX wieku, prawdziwe ikony amerykańskiej historii.

bilety the rat pack musical

Uznawani za najweselszą paczkę przyjaciół w show biznesie, jako Rat Pack w latach 50-tych i 60-tych święcili tryumfy w Las Vegas i Hollywood. Musical The Rat Pack to realistyczna prezentacja niezapomnianej grupy połowy ubiegłego stulecia i jej członków.

więcej …

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy już nową datę występu The RAT PACK – A WEST END MUSICAL w Polsce!!! Artyści wystąpią w warszawskiej Sali Kongresowej 23 marca 2010 roku. Bilety zakupione na 12 listopada 2009 zachowują swoją ważność.

bilety ticketpro

To wyselekcjonowane, ponadczasowe hity ikon muzyki swingowej i jazzowej: Sinatry, Martina i Davisa Jr. w wykonaniu świetnych wokalistów łudząco do nich podobnych, zagrane przez orkiestrę pod kierownictwem jednego z najlepszych amerykańskich basistów Matthew Freemana w akompaniamencie saksofonu, trąbki, gitary oraz chóru, w towarzystwie pełnych blasku i wdzięku tancerek występujących w niezapomnianych kreacjach. Zapierający dech w piersiach występ w klimacie lat 50. i 60., oddająca ducha czasu scenografia i wspaniali soliści. To niezapomniana podróż do przeszłości, opowieść o wielkiej trójce, a przede wszystkim to świetna zabawa przy klasycznych przebojach, które wszyscy znamy i kochamy. Show ciągle powraca na deski West Endu, zachwyca publiczność i zbiera same pochlebne recenzje krytyków, którzy określają go mianem „najlepszej imprezy w mieście”. Musical ten od 2002 roku nie schodzi z desek najlepszych teatrów w USA i Europie, kilkumilionowa publiczność zawsze żegnała artystów gromkimi brawami, a telewizja i radio przygotowują obszerne relacje z wydarzenia.

bilety ticketonline

Pewnie teraz chłopaki piją whisky z lodem i grają w karty w niebie. Ale nie wszystkie dobre rzeczy musza się kończyć. Legenda i muzyka żyją wiecznie. Więc przygotuj się na powrót do przeszłości i sprawdź co dzieje się na najlepszej imprezie w mieście. Nie znajdziesz takiej zabawy nigdzie indziej. Pomimo wszystko – to Rat Pack.” – The Times, Londyn

These guys are fantastic” – Dannii Minogue

Three dead ringers for Frank, Dean and Sammy” – Mark Ritchie, The Stage Newspaper

Zapraszamy!!!

bilety eventim

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: