Napisane przez: biletynakoncertyfestiwale | Grudzień 28, 2009

Angie Stone, Punky Reggae Live, Ian Brown – koncerty w 2010

angie stone klub stodoła

Live Nation oraz Klub Stodoła z przyjemnością zapraszają na koncert Angie Stone. Koncert odbędzie się 17 marca 2010 roku w warszawskim Klubie Stodoła.

Angie rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem jako dziecko, kiedy dołączyła do chóru kościelnego. Miała szczęśliwe i spokojne dzieciństwo, uwielbiała sport, a jej sukcesy w koszykówce nagradzane były stypendium aż do ukończenia szkoły. Jej miłość do poezji była jedyną oznaką niezwykłego talentu, jaki w pełni uwidocznił się po latach w rewelacyjnych tekstach piosenek.
Każdy zarobiony grosz oszczędzała na nagranie demo. Gdy miała 16 lat razem z Gwendolyn Chisholm and Cheryl Coo stworzyła trio The Sequence, które okazało się być pierwszym krokiem Angie na drodze do sukcesu.

Pierwszym solowym krążkiem Stone był wydany w 1999 roku nakładem Arista Records ?Black Diamond?. Świat porównywał Stone z Arethą Franklin, odnajdywał w jej twórczości powrót do klasycznego soulu i wpływ muzycznych idoli Angie, m.in. Donny?ego Hathaway?a i Curtisa Mayfielda.

Niezwykła energia, wrażliwość oraz ciężka praca Angie pozwoliły jej w szybkim tempie wspinać się na kolejne szczeble kariery. Utworem ?No More Rain (In This Cloud)? podbiła serca milionów fanów na całym świecie.

Kolejne studyjne albumy artystki: ?Mahogany Soul? oraz ?Stone Love?  przypieczętowały jej pozycję, czyniąć ją ogólnoświatową gwiazdą. Mimo sukcesu, Angie czuła jednak, że jej kariera utknęła w miejscu. Kiedy otrzymała więc od Stax Records propozycję wydania kolejnego krążka ich nakładem, przyjęła ją bez wachania, mając świadomość, że jest to olbrzymie wyzwanie, ale równocześnie czując, że jest na nie gotowa. Praca przy albumie ?The Art of Love and Art? dostarczyła Stone wiele przyjemności. Płyta spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów i mediów.
Najnowszym dziełem Angie Stone jest krążek ?Unexpected?.

Bilety na warszawski koncert w cenie 176 zł dostępne będą w sprzedaży od 30-tego listopada od godziny 10.00 poprzez stronę internetową oraz w punktach sprzedaży.

Punky Reggae live 2010 bilety

Iab Brown Palladium Warszawa

Ian George Brown (ur. 20 lutego 1963), angielski wokalista; były główny wokalista zespołu rockowego The Stone Roses. Od czasu zawieszenia działalności w 1996 r., Brown wydał 6 albumów solowych. Występował w klubach i 3-krotnie od 1998 r. pojawił się na festiwalu Glastonbury.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: