Napisane przez: biletynakoncertyfestiwale | Luty 9, 2010

Bieriozka – bilety na balet w Warszawie, Wrocławiu, Płocku, Kielcach, Poznaniu…

Balet Bieriozka Hala Arena Poznań bilety

Pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowy, magiczny wieczór. Jest to niezwykły pokaz kobiecego piękna, wdzięku, cudownego tańca. Wszystko to w akompaniamencie muzyki i śpiewu sprawia niepowtarzalne wrażenie. Już w kwietniu 2010 r. pojawi się w Polsce światowej sławy balet Bieriozka. Każdy, kto weźmie udział w tym niepowtarzalnym widowisku, zachowa je w pamięci na długie lata. Najpiękniejsze rosyjskie tancerki tworzą niezwykłe formy sceniczne, a to, co szczególnie je wyróżnia, to umiejętność perfekcyjnego tańca w korowodzie. Spektakl jest doskonałą okazją do spędzenia czasu we dwoje, jak również wraz ze znajomymi, współpracownikami czy partnerami Państwa firmy. Może być też nietuzinkowym prezentem.

bilety na koncert

Bieriozka jest jedyna w swoim rodzaju. “Taniec i śpiew zespołu to jak poezja” – tak wyraził się po koncercie jeden z nowojorskich krytyków.

bieriozka amfiteatr płock

Fenomen artystyczny baletu polega na tańcu w korowodzie, ze skomplikowanym układem choreograficznym, który w połączeniu z przepięknymi strojami staroruskiej kultury sprawia wrażenie, że artyści nie tańczą, a płyną po scenie.

Wielu artystów Bieriozki występowało również w Chórze Aleksandrowa oraz zespole Red Star.

bieriozka hala legionów kielce

Bieriozka to absolutna harmonia muzyki i tańca podkreśloną nieprzeciętną urodą i talentem artystek. Zespół występuje w 60 osobowej zawodowej grupie tanecznej. Za propagowanie kultury na całym świecie balet otrzymał Złoty Medal Pokoju.

bieriozka hala akrobatyczna Zielona Góra bilety

Artyści występowali na największych scenach teatralnych i koncertowych świata wzbudzając zachwyt i podziw publiczności. Prowadzący zespół przez lata wypracowali wspaniałą choreografię, która wyraża bogactwo, charakter, osobliwość rosyjskiej kultury, a zarazem lekkość, odwagę i skromność.

Balet Bieriozka Sala Kongresowa Warszawa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: