Napisane przez: biletynakoncertyfestiwale | Marzec 13, 2010

Gaelforce Dance wystąpi w Warszawie, Sala Kongresowa, 20 i 21 marca 2010. Kup bilety na wspaniały występ taneczny!

Koncerty: Łódź Katowice Gdańsk Toruń Bydgoszcz Szczecin Wrocław Warszawa Poznań Sopot Gdynia Kraków
Teatr: Warszawa
Opera: Gdańsk Warszawa Kraków
Lokalizacja Sala Kongresowa, Koncerty Warszawa
Data 20.03.2010 19:00
21.03.2010 19:00
Zagrają Gaelforce Dance
Wstęp
Ceny i rodzaje biletów

od 70 do 300 zł
kup_bilet wiele możliwości płatności za bilety
kup_bilet Karta kredytowa, Zwykły przelew, Płatności Dotpay
kup_bilet bezpieczne zakupy
kup_bilet certyfikat Thawte
kup_bilet szyfrowanie prywatnych danych
kup_bilet wiele możliwości odbioru biletów (odbiór w punkcie, wysyłka pocztą, wysyłka kurierem, druk e-biletu)
Partner: punkt sprzedaży Eventim punkt sprzedaży ticketonline

GAELFORCE DANCE Szczecin

Gaelforce Dance – Mistrzowie Tańca Irlandzkiego ponownie w Polsce! Wracają, aby zaspokoić niedosyt polskiej publiczności, która wprost uwielbia ich szalone, pełne energii, spektakularne występy. Tak oszałamiającym sukcesem jaki odnoszą na świecie niewiele grup może się pochwalić.

Członkowie Gaelforce Dance są profesjonalistami. Rzadko można oglądać zespół tak zgrany i tak perfekcyjnie wykonujący skomplikowane ewolucje.? (Rzeczpospolita). Gaelforce Dance to zespół składający się z najlepszych tancerzy i muzyków, którzy swoim spektaklem taneczno-muzycznym opartym na irlandzkim folklorze od 14 lat podbijają serca widzów na całym świecie. W genialny sposób ukazują oni kulturę Zielonej Wyspy. Łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę i grę świateł, tradycję ze współczesnością. Richard Griffin, choreograf zespołu, tak go określa: ?Staramy się być innowacyjni i bardzo teatralni. Nasze show jest w 100% na żywo.? I to jest właśnie główny atut zespołu ? jako jedyna grupa tego typu zawsze grają, śpiewają i stepują całkowicie na żywo.

Wyznaczają w świecie tańca najwyższe standardy oraz odkrywają i szkolą wielkie talenty, jak choćby James Devine. To właśnie tańcząc w Gaelforce Dance pobił on światowy rekord w stepowaniu i trafił do księgi rekordów Guinness?a , osiągając rewelacyjny wynik 38 uderzeń na sekundę! Nowatorski sposób ukazania irlandzkiej kultury zjednuje im fanów, którzy nie pozostawiają ani jednego wolnego miejsca na żadnym z ich przedstawień, niezależnie czy mowa o USA, Kanadzie, Europie, czy Azji. Nie oparł im się nawet papież Jan Paweł II i królowa Elżbieta II, dla których mieli zaszczyt występować.
sprzedaz_biletow_na_koncerty
Historia przedstawiona przez artystów jest stara jak świat. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, miłość, dramat, pasja, zazdrość, pojednanie. Jednak sposób jej prezentacji nie jest pod żadnym względem banalny. Przepiękna scenografia, imponujące kostiumy, rewelacyjna muzyka, śpiew i taniec, feeria barw, gra świateł przenoszą widzów w bajkowy świat fantazji, a wszystko to w oprawie godnej Broadwayu. Artyści budują napięcie poprzez różnorodny taniec, czasem subtelny i cichy, a czasem zdecydowany i agresywny. Każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Wszystko po to, aby zagwarantować publiczności niezapomniane wrażenia, pełne emocji, wzruszeń, euforii, niemal metafizycznych doznań.

Widowisko charakteryzuje się najwyższym światowym poziomem. W jego przygotowaniu biorą udział takie międzynarodowe gwiazdy jak choreograf Richard Griffin, kompozytor Colm O’Foghlú, czy ?Mistrz Musicalu? – śpiewak Peter Corry, wielokrotnie występujący na West Endzie. Najbardziej zapierające dech w piersiach są sceny zbiorowe, w których podziwiamy precyzyjne linie tancerzy oraz absolutną jedność wykonywanych przez nich kroków i wystukiwanego , z komputerową wręcz precyzją, rytmu.

biletynakoncertyfestiwale blog – gaelforce dance warszawa

Nie trzeba być ekspertem, aby dostrzec w tej doskonale zgranej grupie wielki talent, pasję, zaangażowanie oraz lata ciężkiej pracy.

biletykoncertyfestiwale – gaelforce dance

A wszystko dla publiczności, która jedyne co może zrobić, to zgotować artystom kilkunastominutowe owacje na stojąco. A ta, wniebowzięta i oczarowana, nigdy nie zawodzi.

Gaelforce Dance MTS Szczecin | Gaelforce Dance Hala Arena Poznań | Gaelforce Dance Warszawa Sala Kongresowa | Gaelforce Dance Bydgoszcz | Gaelforce Dance Łódź | Gaelforce Dance Wrocław

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: