Napisane przez: biletynakoncertyfestiwale | Wrzesień 24, 2010

Opinie po The Australian Pink Floyd

The Australian Pink Floyd po prostu coraz lepiej i lepiej.

The Australian Pink Floyd Show w Polsce 2011

Niestety, tego samego nie można powiedzieć o zespole odwołanie publiczności.

Nie zrozumcie mnie źle, wszyscy, którzy byli świadkami ich ostatni występ w Arena Metro Newcastle będzie nie zostawili przekonany – jeśli kiedykolwiek potrzebne-przekonuje, że dopiero co została wtajemniczona w inspirujących wyznaczonym przez najlepszych na świecie akt hołd.

Ale były prawdopodobnie mniej niż 2500 w środku sali i po gorące na piętach Kiss nie udaje się sprzedać w tym samym miejscu na początku tego miesiąca, ten region pozostanie tylko się do winy, jeśli stwierdzi się utraty off trasę podczas wycieczki UK są sporządzane się.

dylemat The Australian Pink Floyd, jednak jest wyjątkowa i dziwna sposób ich profesjonalizm i bogactwo ich występu działa przeciwko ich w ofertę, aby przyciągnąć szerszą publiczność.

Zostali przechodnich północno-wschodniej w skali rocznej od lat, wychodząc w Dzienniku Theatre przed przejściem do Sunderland Empire i ostatecznie przejść na większe Arena.

Widziałem ich tam trzy razy, a przez pewien margines, to był najmniejszy tłum.

Na prawie 40 funtów, bilety nie są tanie i nie wyobrażam sobie jest to główny powód rozczarowujące wybicie. Jednak stawianie na tak spektakularny – i po wszystkim pokazać PF jest o wizualnej, jak i dźwiękowej – kosztuje i po dodane do ich show z każdą wycieczkę mijania, Nie chciałbym zobaczyć zespół cofać się na „dodatki” , nawet jeśli oznaczało to tańsze koncert.

Te regularne attenders jak ja, bez wahania wychlapywaniem wiedząc, że koncert jest warte każdego grosza i film, grafika, lasery i inne efekty specjalne – wiele z nich żartobliwie Oz odcieniem – całe doświadczenie nie jest daleko od prawdziwych. Ale to już 16 lat od Pink Floyd się zaszył się w Earls Court przez kilka tygodni.

Ale jak przekonać potencjalnych pierwszy raz, że 40 zł to cena godna płacić za to, co nie jest prawdziwy artykuł? To jest bardzo trudne jak wynika z wczorajszej tury.

Nieważne. Ci, którzy tam byli, widzieli, jak zespół muzycznie osiągnąć jak każdy miałem przywilej oglądania na przestrzeni lat.

Pokaz rozpoczął się wraz z otwarciem czterech utworów z Dark Side Of The Moon, a następnie dwa z Wish You Were Here i dwa od zwierząt.

Zaskakujące atrakcją pierwszej połowie było naprawdę fascynujące owiec, które zamknięte zestawie otwarcia. Zwierzęta nie mogą Floyd najbardziej lubi wersje ale zaletą gry do grona wielbicieli jest to, że album materiał jest doceniana i klaskali jak bardziej oczywiste się podobać, takich jak Time and Shine On You Crazy Diamond oba rozgrywane były do przewidzenia note-doskonały .

Druga połowa była, jeśli w ogóle nawet lepiej niż w pierwszym z przodującymi Ian Cattell z Set The Controls do Serca Syna, i w jego roli jako faszystowskie chamstwo-rouser w filmie The Wall, podczas bisu Run Like Hell.

I szczególnie cieszył Fletcher Memorial Home z The Final Cut i High Hopes z Floyd ostatni studyjny album The Division Bell podczas zadziwiające solo gitarowe Damian Darlington w Comfortably Numb to Gilmour-esque w jego realizacji.

Negatywne? Niezależnie od wielkości tłum, tylko narzekanie niewielkie. Nadmuchiwane świń, które oczekiwał, aby pokazać jej brzydką twarz podczas Pigs (Three Different Ones) naturalne, że zamiast nie dokonać się do One Of These Days, gdy większość publiczności zapewne spodziewa się symbol różowy kangur popping.

Czy to jest błąd, czy tylko zmiana formatu? To nie ma znaczenia, ponieważ utwory, stageshow i Pink Floyd doświadczenie pozostaje radosny jak zawsze.

Spread wiadomość. Czterdzieści funtów naprawdę jest cena, którą warto płacić za muzyczną doskonałość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: